Отзывы

Присылайте свои отзывы, фото, пожелания и предложения на dana@grandeg.lv

  Akustiskās mūzikas festivāls SUDRABA KAIJA 2015
Marana Productions:
  • Paldies SIA GRANDEG par atbalstu skaistam ugunskuru noformējumam EuroNanoForum2015 vakariņās Ziemeļblāzmas kultūras pilī!
Andris Sivickis   (Autobrava):
  • SIA Autobrava komanda saka lielu paldies par īpaši izveidoto ugunskuru, kas bija „Jeep off-road” pasākuma neatņemama sastāvdaļa un noteikti kalpos kā galvenais pasākumu elements arī turpmāk. Ugunskurs ar speciāli izveidotu katla turētāju ļāva ērti un vienkārši uzsildīt tēju un to ieliet krūzītes, jo katla turētājs ir ērti grozāms. Ar nepacietību gaidām vasaras sezonu, kad varēsim izmēģinat gaļas cepšanu!”

           Liels paldies par GRANDEG rūpēm!

 Maija Kalniņa (abnormal):
  • Grandeg ugunskurs rūpējās par siltumu bērnu labas dzīves skolas DARA pasākumā. Ugunskurs ar skaistiem latvju rakstiem bija kā centrālais elements pasākuma atklāšanā, pie kura notika rotaļas- ugunskurs vienlaicīgi radīja atklātas uguns sajūtu, tai pat laikā nodrošinot to, ka uguns nekaitēja dabai un apkārtējā videi. Tāpat tas ir arī ideālā augstumā, kur bērniem sildīties, bet mala rūpējas par drošību, lai ogles nekristu pāri.  Tas ir ērti lietojams, bet stabils un smagnējs, kas novērš, ka ugunskura apgāšanos.

          Paldies GRANDEG par atbalstu!

 Kaspars Luters (kafejnīca Zem Liepas):

  • GRANDEG ražotais ugunskurs ir viens no labākajiem pirkumiem pērnajā gadā! To izmantojam gan privātām dārza ballītēm, lai ceptu gaļu, gan lielās zupas vārīšanā dažādos Grobiņas svētkos.  Tā kā mūsu plānos ir attīstība, domājam par vēl dažu ugunskuru iegādi, lai vasarā āra kafejnīcā radītu īpašu atmosfēru.
 Pāvilosta
 Liepupes muiža
 Akustiskās mūzikas festivāls SUDRABA KAIJA
Andris Zunde:
  • Ugunskura vieta ir ideāls risinājums piknikam jebkurā vietā jebkurā gadalaikā! Vasarā to var novietot mauriņā pie mājas, pasargājot zāli no izdegšanas, ziemā taisīt ugunskuru sniegā. Ja atļauj meistarība un meistars nav slinks, uz tā vienlaicīgi var cept un vārīt, vārīt un cept...
 RALLY LIEPĀJA 2014
0
 .